MECZ
09.11.19 | Półfinał | Melanie Klaffner | Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Melanie Klaffner | Elena-Teodora Cadar | |
1. podanie % | 54/69 (78%) | 53/69 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/54 (61%) | 24/53 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 8/16 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/69 (54%) | 30/69 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/138 (55%) | 62/138 (45%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Melanie Klaffner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Melanie Klaffner | 0-2 | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
0-3 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Melanie Klaffner | 1-3 | |
0-0, 30-0 | ||
2-3 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Melanie Klaffner | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Melanie Klaffner | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Melanie Klaffner | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Melanie Klaffner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Melanie Klaffner | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0 | ||
Melanie Klaffner | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Melanie Klaffner | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0 | ||
Melanie Klaffner | 5-3 | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Melanie Klaffner vs. Elena-Teodora Cadar - Wzajemne mecze
09.11.19 | Półfinał | Melanie Klaffner | Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
28.10.16 | Ćwierćfinał | Elena-Teodora Cadar | Melanie Klaffner | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Melanie Klaffner form & Elena-Teodora Cadar form
Melanie Klaffner - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Elena-Teodora Cadar - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Jana Hossam Salah | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.03.24 Finał | vs. Renata Jamrichova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu |