Izrael
18.05.98, 25 lat
18.05.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
14.02.99, 25 lat
14.02.99, 25 lat
May Kimhi vs. Nitzan Bruner - Wzajemne mecze
19.06.17 | 1. runda klasyf. | May Kimhi | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Herzlia | twarda |
May Kimhi form & Nitzan Bruner form
May Kimhi - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Marlies Szupper | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Eirini Kontaki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Santa Strombach | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Vladescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Ocheva | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Sophie Gerits | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Nicole Nadel | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
21.06.17 2. runda | vs. Ofri Lankri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Alexandra Walters | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Oleksandra Piskun | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
19.09.16 1. runda | vs. Nicole Nadel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Anastasiya Shleptsova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.16 1. runda | vs. Neta Berman | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Shir Azran | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
23.05.16 1. runda | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
16.05.16 1. runda | vs. Ester Masuri | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
30.11.15 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
23.11.15 1. runda | vs. Eleonore Barrere | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Lucy Brown | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Alona Kruglov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.15 2. runda | vs. Olga Doroshina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kiriyat Gat - twarda | ||||
31.08.15 Ćwierćfinał | vs. Talya Zandberg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.15 Półfinał | vs. Ana Veselinovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu |
Nitzan Bruner - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktorie Hazmukova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rene Naishtut Nikishov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Hefner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ester Masuri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ronnie Naor | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
03.06.18 Klasyf. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sajur - twarda | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Ilana Tetruashvili | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sean Lodzki | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. May Kimhi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Vered Bert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Tal Zinn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Maayan Shtern | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |