INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mathilde Johansson vs. Chloe Paquet - Wzajemne mecze
22.06.15 | Finał | Mathilde Johansson | Chloe Paquet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Perigueux | ceglana |
Mathilde Johansson form & Chloe Paquet form
Mathilde Johansson - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
19.05.16 2. runda klasyf. | vs. Ivana Jorovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.16 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
10.05.16 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
03.05.16 1. runda | vs. Jana Cepelova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.04.16 1. runda klasyf. | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
02.04.16 1. runda klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
29.03.16 1. runda | vs. Olga Fridman | 6-2, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
28.02.16 1. runda klasyf. | vs. Kiki Bertens | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
05.02.16 Ćwierćfinał | vs. Myrtille Georges | 1-3, - Mathilde Johansson - krecz | szczegóły meczu | |
04.02.16 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.16 1. runda | vs. Ana Vrljic | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.16 1. runda klasyf. | vs. Zhaoxuan Yang | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.16 2. runda klasyf. | vs. Elena Vesnina | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.16 1. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.11.15 2. runda | vs. Louisa Chirico | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.15 1. runda | vs. Julie Coin | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
02.11.15 Półfinał | vs. Katerina Siniakova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.15 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.15 Finał | vs. Andreea Mitu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.15 2. runda | vs. Pauline Parmentier | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.15 Ćwierćfinał | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Annika Beck | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.15 2. runda klasyf. | vs. Julie Coin | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.15 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.15 Ćwierćfinał | vs. Olga Fridman | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.09.15 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.15 2. runda | vs. Karen Barritza | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.15 1. runda klasyf. | vs. Yingying Duan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
22.06.15 Finał | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.15 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Chloe Paquet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
10.12.23 Finał | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |