MECZ
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Mathilde Dury | Corina Mader | 7-5, 4-6, 11-9 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
15.06.98, 25 lat
15.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
13.05.95, 28 lat
13.05.95, 28 lat
Mathilde Dury vs. Corina Mader - Wzajemne mecze
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Mathilde Dury | Corina Mader | 7-5, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Mathilde Dury form & Corina Mader form
Mathilde Dury - ostatnie mecze
W15 Aix - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Tricia Mar | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 Klasyf. | vs. Noemie Oliveras | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rose Alix Vidal | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 5-7, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 6-1, 19-17 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Aya El Sayed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nour Hassan Moustafa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.21 Klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
06.09.20 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Roki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Constance Sibille | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Savine Erler | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu |
Corina Mader - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Aix - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
21.06.21 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 Klasyf. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.20 Klasyf. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 Klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |