MECZ
21.10.18 | 1. runda klasyf. | Masa Jovanovic | Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | Bendigo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Masa Jovanovic | Tiana Windbuchler | |
1. podanie % | 31/44 (70%) | 14/36 (39%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 8/14 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 4/22 (18%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/36 (67%) | 15/44 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tiana Windbuchler | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Masa Jovanovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Tiana Windbuchler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Masa Jovanovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Tiana Windbuchler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Masa Jovanovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Masa Jovanovic | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Masa Jovanovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tiana Windbuchler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Masa Jovanovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Masa Jovanovic | 2-0 | |
Masa Jovanovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Tiana Windbuchler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Tiana Windbuchler | |
5-1 | Tiana Windbuchler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nowa Zelandia
11.10.00, 23 lat
11.10.00, 23 lat
Masa Jovanovic vs. Tiana Windbuchler - Wzajemne mecze
21.10.18 | 1. runda klasyf. | Masa Jovanovic | Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Bendigo | twarda |
Masa Jovanovic form & Tiana Windbuchler form
Masa Jovanovic - ostatnie mecze
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
23.10.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
10.03.18 Półfinał | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - krecz | szczegóły meczu |
Tiana Windbuchler - ostatnie mecze
Bendigo - twarda | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Jones | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Pat Vasuratna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.18 1. runda klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lorbergs | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Staines | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Gillian Collins | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Stevenson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Penrith - twarda | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Bianca Compuesto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Kirijana Petreski | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mornington - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mia Vukicevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
06.03.17 Klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Sally Peers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.10.16 1. runda klasyf. | vs. Genevieve Lorbergs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Sprague | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.10.16 2. runda klasyf. | vs. Georgia Brescia | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
10.10.16 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Madaline Nedanovski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |