MECZ
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Masa Jovanovic | Akiko Okuda | 6-4, 7-5 | Incheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
13.09.93, 30 lat
13.09.93, 30 lat
Masa Jovanovic vs. Akiko Okuda - Wzajemne mecze
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Masa Jovanovic | Akiko Okuda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Incheon | twarda |
Masa Jovanovic form & Akiko Okuda form
Masa Jovanovic - ostatnie mecze
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
23.10.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
10.03.18 Półfinał | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - krecz | szczegóły meczu |
Akiko Okuda - ostatnie mecze
Pelham - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
02.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.18 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.03.18 Klasyf. | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petit Bourg - twarda | ||||
15.01.18 1. runda | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Fort De - twarda | ||||
08.01.18 1. runda | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
15.11.17 2. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
12.10.17 1. runda | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |