INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martina Colmegna vs. Maryna Chernyshova - Wzajemne mecze
11.10.18 | 1. runda | Maryna Chernyshova | Martina Colmegna | 6-2, 2-0, Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Martina Colmegna form & Maryna Chernyshova form
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Maryna Chernyshova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.22 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.22 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
08.09.19 Finał | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |