INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guillermina Naya vs. Maryna Chernyshova - Wzajemne mecze
16.05.17 | 1. runda | Maryna Chernyshova | Guillermina Naya | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Guillermina Naya form & Maryna Chernyshova form
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Maryna Chernyshova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.22 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.22 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
08.09.19 Finał | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |