MECZ
27.09.17 | 2. runda | Maryna Chernyshova | Alina Tsyurpalevych | 6-2, 6-1 | Kiev | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maryna Chernyshova | Alina Tsyurpalevych | |
1. podanie % | 26/35 (74%) | 34/48 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/26 (69%) | 12/34 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/9 (56%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/48 (67%) | 12/35 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
31.05.02, 21 lat
31.05.02, 21 lat
Maryna Chernyshova vs. Alina Tsyurpalevych - Wzajemne mecze
27.09.17 | 2. runda | Maryna Chernyshova | Alina Tsyurpalevych | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Kiev | ceglana |
Maryna Chernyshova form & Alina Tsyurpalevych form
Maryna Chernyshova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.22 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.03.22 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.22 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
08.09.19 Finał | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Alina Tsyurpalevych - ostatnie mecze
W15 Bacau - ceglana | ||||
14.07.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Sophie Isabele Jurca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Anastasija Cvetkovic | 5-7, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-3, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.22 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-73, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 Klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Vera Tagasheva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |