MECZ
20.02.12 | 1. runda klasyf. | Mary-Ann Balint | Sonja Balic | 6-1, 6-3 | Mildura | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Australia
26.11.93, 30 lat
26.11.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
21.02.96, 28 lat
21.02.96, 28 lat
Mary-Ann Balint vs. Sonja Balic - Wzajemne mecze
20.02.12 | 1. runda klasyf. | Mary-Ann Balint | Sonja Balic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Mildura | trawiasta |
Mary-Ann Balint form & Sonja Balic form
Mary-Ann Balint - ostatnie mecze
Mildura - trawiasta | ||||
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Jessica Brzozowska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.14 Klasyf. | vs. Monika Rajicic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
29.10.12 2. runda klasyf. | vs. Deeon Mladin | 1-6, 1-3, - Mary-Ann Balint - krecz | szczegóły meczu | |
Traralgon - twarda | ||||
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Melissa Esguerra | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Margaret River - twarda | ||||
08.10.12 1. runda klasyf. | vs. Andrea Dikosavljevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Esperance - twarda | ||||
01.10.12 1. runda klasyf. | vs. Andrea Dikosavljevic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Salisbury - twarda | ||||
10.09.12 Klasyf. | vs. Amy Sneath | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.09.12 1. runda | vs. Zoe Hives | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.09.12 2. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rockhampton - twarda | ||||
03.09.12 1. runda klasyf. | vs. Andrea Dikosavljevic | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
27.08.12 1. runda klasyf. | vs. Nicole Collie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bundaberg - ceglana | ||||
26.03.12 1. runda | vs. Akiko Omae | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.12 2. runda klasyf. | vs. Oriana Nowicki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.03.12 Klasyf. | vs. Dianne Hollands | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ipswich - ceglana | ||||
19.03.12 2. runda klasyf. | vs. Anneliese Tepper | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.12 1. runda klasyf. | vs. Dael Alma Mckenna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wellington - twarda | ||||
27.02.12 1. runda | vs. Angelique Svinos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.12 Klasyf. | vs. Tatjana Pandurevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
20.02.12 2. runda klasyf. | vs. Azra Hadzic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.12 1. runda klasyf. | vs. Sonja Balic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
13.02.12 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Xu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Launceston - twarda | ||||
06.02.12 1. runda klasyf. | vs. Nives Baric | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie - twarda | ||||
30.01.12 1. runda klasyf. | vs. Nina Catovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.11.11 1. runda klasyf. | vs. Nana Miyakawa | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Traralgon - twarda | ||||
14.11.11 2. runda klasyf. | vs. Ashling Sumner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mount Gambier - twarda | ||||
31.10.11 Klasyf. | vs. Rachael Tredoux | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.11 1. runda klasyf. | vs. Le Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Port Pirie - twarda | ||||
24.10.11 1. runda klasyf. | vs. Ashleigh Capannolo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.11 Klasyf. | vs. Di Zhao | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Sonja Balic - ostatnie mecze
Canberra - ceglana | ||||
24.03.18 2. runda klasyf. | vs. Angelique Svinos | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Tayla Whitehouse | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Leonora Radocaj | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Playford - twarda | ||||
31.12.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Penrith - twarda | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Michela Xibilia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Sasha Alexander | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Clare - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Anne-Marie Medcalf | 3-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tweed Heads - twarda | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Somer Dalla-Bona | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Lada Baglaeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Sasha Alexander | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Jessica Fassone | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Angelique Svinos | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
29.02.16 1. runda klasyf. | vs. Nicole Kraemer | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.16 2. runda klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Port Pirie - twarda | ||||
22.02.16 2. runda klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.16 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Gaydarzhi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
30.03.15 Klasyf. | vs. Sally Peers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.15 1. runda klasyf. | vs. Gemma Seeley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Brooke Milner | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
09.03.15 1. runda klasyf. | vs. Danielle Mcintyre | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |