INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Rogowska vs. Martina Spigarelli - Wzajemne mecze
19.04.17 | 1. runda | Martina Spigarelli | Olivia Rogowska | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Olivia Rogowska form & Martina Spigarelli form
Olivia Rogowska - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 2. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
12.10.19 Półfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Dothan - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Martina Spigarelli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |