Belgia
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Elisabeth Chantraine vs. Martina Pradova - Wzajemne mecze
05.11.18 | Klasyf. | Martina Pradova | Elisabeth Chantraine | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Elisabeth Chantraine form & Martina Pradova form
Elisabeth Chantraine - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 Klasyf. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Martina Pradova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 Klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.07.20 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 Finał | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.11.19 Półfinał | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |