MECZ
01.05.17 | 1. runda klasyf. | Martina Kudelova | Aneta Kladivova | 4-6, 7-5, 6-1 | Gyor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
05.07.99, 24 lat
05.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Martina Kudelova vs. Aneta Kladivova - Wzajemne mecze
01.05.17 | 1. runda klasyf. | Martina Kudelova | Aneta Kladivova | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Gyor | ceglana |
19.09.16 | 1. runda klasyf. | Aneta Kladivova | Martina Kudelova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Brno | ceglana |
Martina Kudelova form & Aneta Kladivova form
Martina Kudelova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
11.08.19 Finał | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.08.19 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.11.17 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Aneta Kladivova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |