MECZ
14.01.20 | 1. runda klasyf. | Martina Di Giuseppe | Whitney Osuigwe | 3-6, 6-4, 6-1 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Martina Di Giuseppe | Whitney Osuigwe | |
1. podanie % | 61/106 (58%) | 66/83 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/61 (70%) | 42/66 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/45 (47%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/83 (43%) | 42/106 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/189 (53%) | 89/189 (47%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 12 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Di Giuseppe | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Martina Di Giuseppe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martina Di Giuseppe | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Martina Di Giuseppe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Di Giuseppe | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Di Giuseppe | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martina Di Giuseppe vs. Whitney Osuigwe - Wzajemne mecze
14.01.20 | 1. runda klasyf. | Martina Di Giuseppe | Whitney Osuigwe | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Martina Di Giuseppe form & Whitney Osuigwe form
Martina Di Giuseppe - ostatnie mecze
W25 Selva - halowa | ||||
30.11.22 2. runda | vs. Joanna Garland | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Lea Boskovic | 6-0, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Anna Klasen | 6-4, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Oceane Babel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Federica Urgesi | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 0-1, - Martina Di Giuseppe - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.04.22 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.22 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.22 1. runda | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Whitney Osuigwe - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, - Whitney Osuigwe - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Mateas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Hu | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-76, 0-2, - Whitney Osuigwe - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Hui | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 6-78, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Chloe Beck | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Iva Jovic | 7-65, Iva Jovic - krecz | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Mia Yamakita | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Alana Smith | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |