INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Michaela Boev vs. Martina Colmegna - Wzajemne mecze
26.10.17 | 2. runda | Martina Colmegna | Michaela Boev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Michaela Boev form & Martina Colmegna form
Michaela Boev - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Anna Ukolova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.11.18 Ćwierćfinał | vs. Maya Tahan | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anna Arkadianou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Josephine Kuhlman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Stefania Rubini | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Luniuska Delgado | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.18 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-2, 6-72, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.10.17 2. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.17 1. runda | vs. Valeria Nikolaev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |