MECZ
13.02.20 | 2. runda | Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-0 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | |
1. podanie % | 33/45 (73%) | 28/60 (47%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/33 (67%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 12/32 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/60 (60%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0 | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Martina Colmegna | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martina Colmegna vs. Ilinca Dalina Amariei - Wzajemne mecze
11.11.22 | Ćwierćfinał | Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
13.02.20 | 2. runda | Martina Colmegna | Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Martina Colmegna form & Ilinca Dalina Amariei form
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Julia Riera | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
30.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ilinca Dalina Amariei - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 4-1, Denislava Glushkova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu |