MECZ
28.09.19 | Półfinał | Martina Colmegna | Hannah Viller Moller | 6-1, 6-2 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martina Colmegna | Hannah Viller Moller | |
1. podanie % | 38/47 (81%) | 26/39 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/38 (61%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/9 (56%) | 2/13 (15%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/39 (64%) | 19/47 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/86 (62%) | 33/86 (38%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0 | ||
Martina Colmegna | 3-0 | |
4-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Martina Colmegna | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-0 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Martina Colmegna | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Martina Colmegna | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Hannah Viller Moller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dania
04.08.01, 22 lat
04.08.01, 22 lat
Martina Colmegna vs. Hannah Viller Moller - Wzajemne mecze
28.09.19 | Półfinał | Martina Colmegna | Hannah Viller Moller | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Martina Colmegna form & Hannah Viller Moller form
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Hannah Viller Moller - ostatnie mecze
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nora Svensson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Clara Nilsson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
29.07.23 Półfinał | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Yue Yuan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 1-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Jessica Alsola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-0, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Wikander | 0-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-75, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.09.19 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |