MECZ
27.07.15 | Ćwierćfinał | Martina Caregaro | Anastasiya Komardina | 6-3, 6-2 | Roma | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martina Caregaro vs. Anastasiya Komardina - Wzajemne mecze
08.10.18 | Klasyf. | Anastasiya Komardina | Martina Caregaro | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
27.07.15 | Ćwierćfinał | Martina Caregaro | Anastasiya Komardina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Roma | ceglana |
Martina Caregaro form & Anastasiya Komardina form
Martina Caregaro - ostatnie mecze
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Paula Arias Manjon | - | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - krecz | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - krecz | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |