MECZ
23.11.15 | 1. runda | Martina Capurro Taborda | Daniela Macarena Lopez | 6-4, 6-3 | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Martina Capurro Taborda | Daniela Macarena Lopez | |
1. podanie % | 43/62 (69%) | 26/57 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/43 (58%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/19 (37%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/57 (60%) | 30/62 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
09.04.97, 26 lat
09.04.97, 26 lat
Martina Capurro Taborda vs. Daniela Macarena Lopez - Wzajemne mecze
23.11.15 | 1. runda | Martina Capurro Taborda | Daniela Macarena Lopez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
Martina Capurro Taborda form & Daniela Macarena Lopez form
Martina Capurro Taborda - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu |
Daniela Macarena Lopez - ostatnie mecze
W15 Lambare - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Sol Faga | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.21 1. runda | vs. Delfina Glorioso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Selya Rakki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Sophie Williams | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
29.07.18 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rocio Sanchez Palacio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
15.03.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-3, 0-6, 1-1, - Daniela Macarena Lopez - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Lara Escauriza | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Juliana Valero | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |