MECZ
08.03.18 | 2. runda | Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | 6-1, 6-2 | Zhuhai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | |
1. podanie % | 22/43 (51%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/22 (86%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/47 (60%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Marta Kostyuk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marta Kostyuk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marta Kostyuk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Marta Kostyuk | 5-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Fang Ying Xun | |
6-1 |
2 | ||
Marta Kostyuk | 0-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Marta Kostyuk | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Marta Kostyuk | 1-1 | |
Marta Kostyuk | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Kostyuk | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Marta Kostyuk | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Marta Kostyuk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marta Kostyuk vs. Fang Ying Xun - Wzajemne mecze
14.03.18 | 2. runda | Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
08.03.18 | 2. runda | Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Zhuhai | twarda |
Marta Kostyuk form & Fang Ying Xun form
Marta Kostyuk - ostatnie mecze
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.24 Finał | vs. Elena Rybakina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.24 Półfinał | vs. Marketa Vondrousova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Iga Swiatek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Potapova | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 4. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 3. runda | vs. Marketa Vondrousova | Marketa Vondrousova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.03.24 2. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Katie Boulter | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Jessica Pegula | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-2, - Marta Kostyuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
23.01.24 Ćwierćfinał | vs. Cori Gauff | 6-76, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 4. runda | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Elise Mertens | 5-7, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Claire Liu | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Taylor Townsend | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
04.10.23 3. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.10.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Fang Ying Xun - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Na Dong | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |