MECZ
31.08.15 | 1. runda | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 7-5 | Barcelona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marta Huqi Gonzalez Encinas vs. Eva Guerrero Alvarez - Wzajemne mecze
31.08.15 | 1. runda | Marta Huqi Gonzalez Encinas | Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Barcelona | ceglana |
Marta Huqi Gonzalez Encinas form & Eva Guerrero Alvarez form
Marta Huqi Gonzalez Encinas - ostatnie mecze
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Valencia - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 1. runda | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Eva Guerrero Alvarez - ostatnie mecze
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |