MECZ
03.08.15 | 1. runda | Marlies Szupper | Katerina Kramperova | 4-6, 6-4, 6-3 | Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marlies Szupper vs. Katerina Kramperova - Wzajemne mecze
03.08.15 | 1. runda | Marlies Szupper | Katerina Kramperova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana |
Marlies Szupper form & Katerina Kramperova form
Marlies Szupper - ostatnie mecze
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Franziska Kommer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Julyette Steur | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Antje Rubbrecht | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
29.06.18 Ćwierćfinał | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 2. runda | vs. Dainah Cameron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nermeen Shawky | 4-1, Nermeen Shawky - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Shelby Talcott | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
26.04.18 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Yuliya Lysa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Lily Clements-Markham | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.04.18 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 2-1, Giulia Crescenzi - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
29.03.18 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.18 1. runda | vs. Emmanouela Antonakis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Eirini Kontaki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.03.18 2. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Zoi Spyrou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Rozalina Youseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Katerina Kramperova - ostatnie mecze
Chiasso - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
16.03.17 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.17 1. runda | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.17 Klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
30.09.16 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 2. runda | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Plzen - ceglana | ||||
01.08.16 Klasyf. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu |