MECZ
02.09.18 | 2. runda klasyf. | Marketa Petruzelova | Giorgie Jones | 6-3, 6-0 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
09.04.00, 24 lat
09.04.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
21.02.97, 27 lat
21.02.97, 27 lat
Marketa Petruzelova vs. Giorgie Jones - Wzajemne mecze
02.09.18 | 2. runda klasyf. | Marketa Petruzelova | Giorgie Jones | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Marketa Petruzelova form & Giorgie Jones form
Marketa Petruzelova - ostatnie mecze
W60 Prague - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Kamila Neradova | 5-7, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.18 Klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Yuval Keren | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Adela Vasickova | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Zajda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Samantha Koelliker | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Giorgie Jones - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |