MECZ
21.09.07 | Ćwierćfinał | Mariya Koryttseva | Tatiana Poutchek | 6-4, 6-2 | Kolkata | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Mariya Koryttseva | Tatiana Poutchek | |
1. podanie % | 51/64 (80%) | 43/60 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/51 (57%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/13 (38%) | 3/17 (18%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/60 (60%) | 30/64 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mariya Koryttseva vs. Tatiana Poutchek - Wzajemne mecze
09.11.09 | 2. runda | Tatiana Poutchek | Mariya Koryttseva | 5-7, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
21.09.07 | Ćwierćfinał | Mariya Koryttseva | Tatiana Poutchek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Kolkata | halowa |
07.05.07 | Ćwierćfinał | Mariya Koryttseva | Tatiana Poutchek | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | Jounieh | ceglana |
02.05.05 | Ćwierćfinał | Tatiana Poutchek | Mariya Koryttseva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Warsaw | ceglana |
Mariya Koryttseva form & Tatiana Poutchek form
Mariya Koryttseva - ostatnie mecze
Bastad - ceglana | ||||
15.05.17 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Valerie Litzell | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.17 1. runda | vs. Conny Perrin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Williams | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.11.16 Ćwierćfinał | vs. Pia Konig | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.11.16 2. runda | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.16 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
10.09.16 Finał | vs. Alexandra Perper | 4-0, Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.16 Półfinał | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.16 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kapshay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.16 2. runda | vs. Alyona Sotnikova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Daryna Safarian | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poza Rica - twarda | ||||
12.03.12 1. runda | vs. Lenka Wienerova | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.12 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Irapuato - twarda | ||||
05.03.12 1. runda | vs. Gabriela Paz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - ceglana | ||||
25.02.12 1. runda klasyf. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
18.02.12 1. runda klasyf. | vs. Romana Caroline Tabak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
04.02.12 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.12 1. runda klasyf. | vs. Maria-Elena Camerin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.12 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Wozniak | 4-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.11.11 1. runda | vs. Bojana Jovanovski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.11 1. runda klasyf. | vs. Eva Birnerova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.11 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Scheepers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Tatiana Poutchek - ostatnie mecze
Dallas - twarda | ||||
21.08.11 1. runda klasyf. | vs. Angelique Kerber | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
16.07.11 1. runda klasyf. | vs. Karolina Nowak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
03.07.11 2. runda klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.11 1. runda klasyf. | vs. Eva Hrdinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
11.06.11 1. runda klasyf. | vs. Romina Oprandi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
29.04.11 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Rybarikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.11 1. runda klasyf. | vs. Sloane Stephens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.02.11 1. runda klasyf. | vs. Shuai Zhang | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
08.01.11 1. runda klasyf. | vs. Julia Cohen | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
17.10.10 2. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.10 1. runda klasyf. | vs. Maria Zharkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
11.10.10 Klasyf. | vs. Renata Voracova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.10 1. runda klasyf. | vs. Andreja Klepac | 6-4, 1-0, Andreja Klepac - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.10 2. runda klasyf. | vs. Ana Vrljic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.10 1. runda klasyf. | vs. Carla Suarez Navarro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
20.09.10 Klasyf. | vs. Nadejda Guskova | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.10 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Prenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.10 1. runda klasyf. | vs. Anna Brazhnikova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Copenhagen - halowa | ||||
31.07.10 1. runda klasyf. | vs. Marta Domachowska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
24.07.10 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Tinjic | 4-6, 6-0, 6-72 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
18.07.10 1. runda klasyf. | vs. Julia Mayr | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
10.07.10 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Pervak | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
12.06.10 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Rodionova | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
16.05.10 2. runda klasyf. | vs. Anne Keothavong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.10 1. runda klasyf. | vs. Joanna Sakowicz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
01.05.10 Klasyf. | vs. Sesil Karatantcheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.10 1. runda klasyf. | vs. Tsvetana Pironkova | 0-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
27.04.10 1. runda | vs. Alexandra Dulgheru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.10 Klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.04.10 2. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |