MECZ
08.01.11 | 1. runda klasyf. | Mariya Koryttseva | Liga Dekmeijere | 6-2, 6-0 | Hobart | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mariya Koryttseva | Liga Dekmeijere | |
1. podanie % | 38/51 (75%) | 18/43 (42%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/38 (66%) | 11/18 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/43 (58%) | 17/51 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mariya Koryttseva vs. Liga Dekmeijere - Wzajemne mecze
08.01.11 | 1. runda klasyf. | Mariya Koryttseva | Liga Dekmeijere | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Hobart | twarda |
Mariya Koryttseva form & Liga Dekmeijere form
Mariya Koryttseva - ostatnie mecze
Bastad - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Valerie Litzell | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.17 1. runda | vs. Conny Perrin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Williams | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.11.16 Ćwierćfinał | vs. Pia Konig | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.11.16 2. runda | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.16 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
10.09.16 Finał | vs. Alexandra Perper | 4-0, Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.16 Półfinał | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.16 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kapshay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.16 2. runda | vs. Alyona Sotnikova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Daryna Safarian | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Poza Rica - twarda | ||||
12.03.12 1. runda | vs. Lenka Wienerova | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.12 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Irapuato - twarda | ||||
05.03.12 1. runda | vs. Gabriela Paz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - ceglana | ||||
25.02.12 1. runda klasyf. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
18.02.12 1. runda klasyf. | vs. Romana Caroline Tabak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
04.02.12 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.12 1. runda klasyf. | vs. Maria-Elena Camerin | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.12 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Wozniak | 4-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.11.11 1. runda | vs. Bojana Jovanovski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.11 1. runda klasyf. | vs. Eva Birnerova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.11 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Scheepers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Liga Dekmeijere - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Florentine Dekkers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 5-7, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Maria Kononova | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Eisch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Spring - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Tatum Evans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Fernanda Elorrieta Flores | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mary Lewis | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Lexington Reed | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Taylor Nix | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Sophie Williams | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Olmos | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
11.01.22 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Rebekkah Gaines | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 1. runda | vs. Gracie Epps | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |