MECZ
06.03.17 | 1. runda klasyf. | Marine Fontaine | Margot Decker | 6-4, 6-4 | Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
11.06.95, 28 lat
11.06.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Marine Fontaine vs. Margot Decker - Wzajemne mecze
06.03.17 | 1. runda klasyf. | Marine Fontaine | Margot Decker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Amiens | ceglana |
Marine Fontaine form & Margot Decker form
Marine Fontaine - ostatnie mecze
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Margot Decker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Joanna Lesage | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Maetschke | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Victoria Larriere | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
21.03.16 2. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Bua | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.15 2. runda klasyf. | vs. Morgane Michiels | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Westende - twarda | ||||
10.08.15 2. runda klasyf. | vs. Ola Abou Zekry | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda klasyf. | vs. Madeline Bosnjak | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
21.07.14 2. runda klasyf. | vs. Hanna Landener | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Lynn Janssens | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
14.07.14 2. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Jeannez Daniel | 6-2, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Alice Bacquie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
17.03.14 2. runda klasyf. | vs. Eleonore Barrere | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Lombardo | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Celine Schepers | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fleurus - ceglana | ||||
26.08.13 Klasyf. | vs. Lisanne Van Riet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.13 2. runda klasyf. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Westende Middelkerke - twarda | ||||
12.08.13 2. runda klasyf. | vs. Caroline Daxhelet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda klasyf. | vs. Caroline Van De Wijgaart | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
22.07.13 Klasyf. | vs. Marian Jade Capadocia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.07.13 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Devits | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.13 1. runda klasyf. | vs. Devon Kuijstermans | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Nora Niedmers | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
01.07.13 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
01.04.13 1. runda | vs. Oceane Adam | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
18.03.13 1. runda klasyf. | vs. Louise Boinay | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Margot Decker - ostatnie mecze
Dijon - halowa | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Marine Fontaine | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
30.01.17 2. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, - Margot Decker - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Corinna Dentoni | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Petra Rohanova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.15 1. runda | vs. Tereza Martincova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
07.09.15 2. runda | vs. Susanne Celik | 7-65, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.15 1. runda | vs. Lara Dimmer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Engis - ceglana | ||||
31.08.15 2. runda | vs. Helene Scholsen | 6-1, 3-0, Helene Scholsen - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.15 Ćwierćfinał | vs. Vivian Heisen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.15 1. runda | vs. Nina Van Oost | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Innsbruck - ceglana | ||||
10.08.15 1. runda | vs. Eva Rutarova | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
03.08.15 Klasyf. | vs. Daiana Negreanu | 0-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.15 1. runda klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
20.07.15 1. runda | vs. Sarah Finck | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.15 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.15 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
15.05.15 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
20.04.15 Ćwierćfinał | vs. Eetee Maheta | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.04.15 1. runda | vs. Janina Geiss | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.04.15 2. runda | vs. Camila Fuentes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
13.04.15 2. runda | vs. Carla Touly | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.04.15 1. runda | vs. Chiara Quattrone | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.15 Ćwierćfinał | vs. Estelle Cascino | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
06.04.15 1. runda klasyf. | vs. Thanh Lan Truong | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.15 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
23.03.15 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
16.03.15 1. runda | vs. Aina Schaffner Riera | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |