INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marina Shamayko vs. Teodora Mircic - Wzajemne mecze
25.04.11 | 1. runda | Teodora Mircic | Marina Shamayko | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
13.09.10 | 1. runda | Marina Shamayko | Teodora Mircic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Podgorica | ceglana |
Marina Shamayko form & Teodora Mircic form
Marina Shamayko - ostatnie mecze
Joue Les - halowa | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ana Jikia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Chayenne Ewijk | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Kelly Versteeg | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Helene Scholsen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gervais - ceglana | ||||
23.07.16 Półfinał | vs. Chiara Scholl | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.16 2. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.16 1. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
17.06.16 Ćwierćfinał | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.16 2. runda | vs. Angelique Svinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.16 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 5-7, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
09.06.16 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 0-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Yesica De Lucas | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
26.04.16 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
23.03.16 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
15.03.16 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
02.03.16 1. runda | vs. Jelena Simic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
23.02.16 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 1-6, 2-5, - Marina Shamayko - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Petra Januskova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.16 Klasyf. | vs. Francesca Gaida | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.02.16 1. runda | vs. Iulia Maria Ivascu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
02.11.15 2. runda | vs. Olesya Pervushina | 3-6, 0-4, - Marina Shamayko - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.15 1. runda | vs. Elisa Cordovani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Ariadna Marti Riembau | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.15 1. runda klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.15 Klasyf. | vs. Elyne Boeykens | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
Duino Aurisina - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Teodora Mircic - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
12.05.14 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Pervak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.14 1. runda klasyf. | vs. Karin Morgosova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Alize Lim | 6-1, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.14 2. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.14 1. runda | vs. Hikari Yamamoto (1995) | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
20.01.14 2. runda | vs. Allie Kiick | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.14 1. runda | vs. Samantha Crawford | 7-5, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Port St. - ceglana | ||||
13.01.14 2. runda klasyf. | vs. Deborah Suarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.01.14 2. runda | vs. Jan Abaza | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda klasyf. | vs. Natalie Pluskota | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda | vs. Polina Vinogradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Półfinał | vs. Francoise Abanda | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vero Beach - ceglana | ||||
06.01.14 2. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.01.14 Klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.14 1. runda | vs. Mallory Cecil | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.01.14 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 6-2, 1-10 | szczegóły meczu | |
06.01.14 1. runda klasyf. | vs. Samantha Powers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Equeurdreville - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Jade Windley | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.13 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.13 2. runda klasyf. | vs. Carolina Pillot | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.13 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
21.10.13 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.10.13 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.13 Klasyf. | vs. Kinnie Laisne | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.13 1. runda klasyf. | vs. Karen Barritza | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |