Indie
13.01.99, 25 lat
13.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
18.08.98, 25 lat
18.08.98, 25 lat
Niditra Rajmohan vs. Marina Rodriguez Garcia - Wzajemne mecze
18.06.18 | 1. runda klasyf. | Marina Rodriguez Garcia | Niditra Rajmohan | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Niditra Rajmohan form & Marina Rodriguez Garcia form
Niditra Rajmohan - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kavya Khirwar | 6-3, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yosita Sriporn | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Matilde Mariani | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ishwari Matere | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sanjitha Ramesh Ramesh | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 1-6, 0-2, - Niditra Rajmohan - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Yanan Hou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Viera Deeperm | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Surabhi Srinivas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Camila Rodero | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Hana Gamracy | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
02.07.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Kowalczyk | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Carolina Xavier Laydner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Alejandra Piotti | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Margot Phanthala | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Min Liu | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Kavya Khirwar | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Kashish Bhatia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Sahira Singh | 6-4, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu |
Marina Rodriguez Garcia - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Anna Maria Procacci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Flaminia Scara | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Valladolid - twarda | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alba Cerezo Holgado | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.16 Klasyf. | vs. Jazzamay Drew | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Lucia Marzal Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
21.06.16 1. runda | vs. Zejda Veljacic | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Tiffany Mylonas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. Sophie Jacobeit | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
13.06.16 Klasyf. | vs. Marta Oliveira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Lara Pedranzini | 1-2, Lara Pedranzini - krecz | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Lopez Giese | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.04.16 2. runda klasyf. | vs. Paulina Czarnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Iesha Holton | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.04.16 2. runda klasyf. | vs. Melisa Morales | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Lotte Van Leeuwen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.03.16 1. runda | vs. Olena Kyrpot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.16 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
14.12.15 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
07.12.15 1. runda | vs. Sandra Jamrichova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Koper - ceglana | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Anabel Martinovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
17.08.15 Klasyf. | vs. Alexia Gerochristodoulou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.15 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
10.08.15 Klasyf. | vs. Chayenne Ewijk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |