MECZ
31.08.17 | 2. runda | Marina Melnikova | Malene Helgo | 6-4, 6-1 | Schoonhoven | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marina Melnikova | Malene Helgo | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 36/69 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/29 (62%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 7/33 (21%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/69 (59%) | 22/48 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marina Melnikova vs. Malene Helgo - Wzajemne mecze
31.08.17 | 2. runda | Marina Melnikova | Malene Helgo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Schoonhoven | ceglana |
Marina Melnikova form & Malene Helgo form
Marina Melnikova - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Malene Helgo - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |