Marina Melnikova vs. Jia-Jing Lu 08.12.2018

Marina Melnikova vs. Jia-Jing Lu 08.12.2018 - Solapur - porównanie

MECZ

08.12.18FinałMarina Melnikova Jia-Jing Lu 6-1, 6-2 India Solapur twarda

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Marina Melnikova Marina Melnikova serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
2-0Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Marina Melnikova Marina Melnikova serve3-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
4-0Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Marina Melnikova Marina Melnikova serve5-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
5-1Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-1
2
Marina Melnikova Marina Melnikova serve0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
1-0Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Marina Melnikova Marina Melnikova serve2-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-0Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
4-0Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
5-0Jia-Jing Lu Jia-Jing Lu serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Marina Melnikova Marina Melnikova serve5-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
Marina Melnikova Marina Melnikova serve5-2
0-0, 30-30, 40-30
6-2

Marina Melnikova
Rosja
05.02.89, 31 lat




223
264
347212 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
18.11.89, 30 lat




181
325
359548 $
Jia-Jing Lu
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Marina Melnikova vs. Jia-Jing Lu - Wzajemne mecze

08.12.18FinałMarina MelnikovaJia-Jing Lu6-1, 6-2 szczegóły meczuIndia Solapur twarda

Marina Melnikova - ostatnie mecze

Germany W25 Altenkirchen - dywanowa
25.02.20
1. runda
vs. Anna Zaja4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia St. Petersburg - halowa
08.02.20
1. runda klasyf.
vs. Fiona Ferro5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
14.01.20
1. runda klasyf.
vs. Chihiro Muramatsu1-6, 7-5, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Australia W25 Canberra - twarda
07.01.20
Klasyf.
vs. Chihiro Muramatsu4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.01.20
2. runda klasyf.
vs. Noelleda Ah San6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Limoges - halowa
15.12.19
Klasyf.
vs. Nicole Gibbs4-6, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Belarus W25 Minsk - halowa
17.11.19
Finał
vs. Anastasia Zakharova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
16.11.19
Półfinał
vs. Yuliya Hatouka6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.19
Ćwierćfinał
vs. Jessica Pieri6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.11.19
2. runda
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.11.19
1. runda
vs. Aliona Falei6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France W25 St. - halowa
07.11.19
2. runda
vs. Cagla Buyukakcay1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.11.19
1. runda
vs. Jesika Maleckova7-64, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W80 Macon - twarda
24.10.19
2. runda
vs. Coco Vandeweghe6-76, 4-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Ellen Perez7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W25 Florence - twarda
19.10.19
Półfinał
vs. Claire Liu4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
18.10.19
Ćwierćfinał
vs. Olivia Tjandramulia6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
17.10.19
2. runda
vs. Katarina Jokic6-3, 2-6, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Nina Stadler6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W25 Hilton - ceglana
13.10.19
Finał
vs. Elizabeth Halbauer6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.10.19
Półfinał
vs. Renata Zarazua6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Mari Osaka6-1, 1-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
2. runda
vs. Peyton Stearns6-3, 6-74, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.10.19
1. runda
vs. Victoria Emma6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W60 Charleston - ceglana
04.10.19
Ćwierćfinał
vs. Caroline Dolehide2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.19
2. runda
vs. Gaia Sanesi6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.19
1. runda
vs. Suzan Lamens6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Montenegro W25 Podgorica - ceglana
22.09.19
Finał
vs. Tena Lukas4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
21.09.19
Półfinał
vs. Barbara Haas4-6, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.09.19
Ćwierćfinał
vs. Julia Grabher6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu

Jia-Jing Lu - ostatnie mecze

France W25 Macon - halowa
26.02.20
1. runda
vs. Harmony Tan6-4, 2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
14.01.20
1. runda klasyf.
vs. Liudmila Samsonova1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
India W25 Navi - twarda
19.12.19
2. runda
vs. Zeel Desai4-6, 6-4, 6-74 porażkaszczegóły meczu
18.12.19
1. runda
vs. Sathwika Sama6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
India W25 Pune - twarda
11.12.19
1. runda
vs. Nudnida Luangnam4-6, 6-710 porażkaszczegóły meczu
India W25 Bhopal - twarda
21.11.19
2. runda
vs. Sarah-Rebecca Sekulic4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
20.11.19
1. runda
vs. Vlada Katic6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
India W25 Gwalior - twarda
17.11.19
Finał
vs. Sofia Shapatava7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.19
Półfinał
vs. Berfu Cengiz6-74, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.19
Ćwierćfinał
vs. Funa Kozaki6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.11.19
2. runda
vs. Vlada Katic6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
13.11.19
1. runda
vs. Jennifer Luikham6-2, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Liuzhou - twarda
02.11.19
Półfinał
vs. Arina Rodionova5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
01.11.19
Ćwierćfinał
vs. Natalija Kostic6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
31.10.19
2. runda
vs. Dalila Jakupovic6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.19
1. runda
vs. Nina Stojanovic6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Nanning - twarda
26.10.19
Półfinał
vs. Kathinka Von Deichmann3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
25.10.19
2. runda
vs. Fangzhou Liu2-6, 7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.10.19
Ćwierćfinał
vs. Clara Tauson5-7, 7-67, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
22.10.19
1. runda
vs. Moyuka Uchijima6-0, 6-78, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W100 Suzhou - twarda
15.10.19
1. runda
vs. Yafan Wang2-6, 6-1, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Guangzhou - twarda
15.09.19
Klasyf.
vs. Tereza Martincova2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
14.09.19
1. runda klasyf.
vs. Bibiane Schoofs6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China Zhengzhou - twarda
10.09.19
1. runda
vs. Alize Cornet6-71, 1-6 porażkaszczegóły meczu
09.09.19
Klasyf.
vs. Asia Muhammad6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
08.09.19
2. runda klasyf.
vs. Ulrikke Eikeri6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
07.09.19
1. runda klasyf.
vs. Cornelia Lister1-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Changsha - ceglana
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Aleksandrina Naydenova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Xiaodi You6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
2. runda
vs. Siqi Cao6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
<