INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Deborah Chiesa vs. Marina Melnikova - Wzajemne mecze
20.10.17 | 1. runda | Marina Melnikova | Deborah Chiesa | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Deborah Chiesa form & Marina Melnikova form
Deborah Chiesa - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Marina Melnikova - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |