Ukraina
13.03.97, 27 lat
25332 $
13.03.97, 27 lat
25332 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Maryna Kolb vs. Alica Rusova - Wzajemne mecze
04.02.18 | 2. runda klasyf. | Maryna Kolb | Alica Rusova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Maryna Kolb form & Alica Rusova form
Maryna Kolb - ostatnie mecze
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Conde | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viktorie Hazmukova | 7-62, 6-77, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Izabela Heinzova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 7-64, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Oleksandra Nagurska | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Alexandra Perper | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alica Rusova - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.22 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
10.10.22 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |