MECZ
10.07.17 | 1. runda klasyf. | Marie Mattel | Eleni Christofi | 7-5, 6-2 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
07.01.00, 24 lat
07.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Marie Mattel vs. Eleni Christofi - Wzajemne mecze
10.07.17 | 1. runda klasyf. | Marie Mattel | Eleni Christofi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Marie Mattel form & Eleni Christofi form
Marie Mattel - ostatnie mecze
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Fangran Tian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Cali Fuller | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
26.10.18 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.18 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Claudia Cianci | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Dury | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.03.18 2. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.02.18 Klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Salma Djoubri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Victoria Bosio | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Annabel Schoen | 6-4, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Beatriz Magdalena Flores | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Pia Cuk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teona Velkoska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eleni Christofi - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 5-7, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Marie Vogt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Selina Dal | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Alice Rame | 7-62, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |