MECZ
07.09.15 | Finał | Marie Benoit | Tena Lukas | 5-7, 6-3, 6-4 | Alphen aan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Marie Benoit | Tena Lukas | |
1. podanie % | 60/97 (62%) | 53/110 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/60 (65%) | 36/53 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/37 (49%) | 22/57 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/110 (47%) | 40/97 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/207 (53%) | 98/207 (47%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Marie Benoit vs. Tena Lukas - Wzajemne mecze
05.10.22 | 1. runda | Tena Lukas | Marie Benoit | 6-4, 6-716, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Sibenik | ceglana |
28.07.16 | 2. runda | Tena Lukas | Marie Benoit | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Horb | ceglana |
07.09.15 | Finał | Marie Benoit | Tena Lukas | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Alphen aan | ceglana |
Marie Benoit form & Tena Lukas form
Marie Benoit - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Tena Lukas - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |