INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Merel Hoedt vs. Marianna Zakarlyuk - Wzajemne mecze
14.02.19 | 2. runda | Marianna Zakarlyuk | Merel Hoedt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Merel Hoedt form & Marianna Zakarlyuk form
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |
Marianna Zakarlyuk - ostatnie mecze
W25 Bethany - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
18.01.23 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.23 1. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
12.01.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |