MECZ
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Marianna Zakarlyuk | Giorgie Jones | 6-2, 6-1 | Bendigo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
21.02.97, 27 lat
21.02.97, 27 lat
Marianna Zakarlyuk vs. Giorgie Jones - Wzajemne mecze
06.11.17 | 1. runda klasyf. | Marianna Zakarlyuk | Giorgie Jones | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Bendigo | twarda |
Marianna Zakarlyuk form & Giorgie Jones form
Marianna Zakarlyuk - ostatnie mecze
W25 Bethany - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Sandra Alonso Abril | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.23 Klasyf. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
18.01.23 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.23 1. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
12.01.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Giorgie Jones - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |