MECZ
07.05.10 | 1. runda klasyf. | Mariana Duque-Marino | Timea Bacsinszky | 2-6, 6-3, 6-3 | Madrid | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Mariana Duque-Marino | Timea Bacsinszky | |
1. podanie % | 56/80 (70%) | 54/91 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/56 (59%) | 29/54 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/24 (42%) | 20/37 (54%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/91 (46%) | 37/80 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/171 (50%) | 86/171 (50%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mariana Duque-Marino vs. Timea Bacsinszky - Wzajemne mecze
06.10.15 | 2. runda | Timea Bacsinszky | Mariana Duque-Marino | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Beijing | twarda |
17.06.14 | 1. runda klasyf. | Timea Bacsinszky | Mariana Duque-Marino | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
27.04.14 | 2. runda klasyf. | Timea Bacsinszky | Mariana Duque-Marino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Oeiras | ceglana |
07.05.10 | 1. runda klasyf. | Mariana Duque-Marino | Timea Bacsinszky | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
Mariana Duque-Marino form & Timea Bacsinszky form
Mariana Duque-Marino - ostatnie mecze
Montreux - ceglana | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Amra Sadikovic | 6-74, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
21.08.18 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Arantxa Rus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wimbledon - trawiasta | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Alison Riske | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.18 Klasyf. | vs. Eugenie Bouchard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
16.06.18 Finał | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.18 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Anna Zaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Mandy Minella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.18 2. runda | vs. Camila Giorgi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.05.18 Klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Taylor | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda klasyf. | vs. Katie Boulter | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.05.18 2. runda | vs. Iga Swiatek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charlottesville - ceglana | ||||
29.04.18 Finał | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.04.18 Półfinał | vs. Jennifer Brady | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.04.18 Ćwierćfinał | vs. Grace Min | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.04.18 1. runda | vs. Iga Swiatek | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu |
Timea Bacsinszky - ostatnie mecze
Seoul - twarda | ||||
16.09.19 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.19 1. runda | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
21.06.19 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
11.05.19 Półfinał | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
01.05.19 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lugano - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
05.03.19 Klasyf. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
28.02.19 3. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.19 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.19 3. runda | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.19 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.19 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |