MECZ
01.05.18 | 1. runda | Mariam Bolkvadze | Akgul Amanmuradova | 4-1, - krecz | Tbilisi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mariam Bolkvadze | Akgul Amanmuradova | |
1. podanie % | 7/11 (64%) | 13/15 (87%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 3/7 (43%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Zdobyte break-ball | 3/3 (100%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 12/15 (80%) | 5/11 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 18/26 (69%) | 8/26 (31%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mariam Bolkvadze vs. Akgul Amanmuradova - Wzajemne mecze
01.05.18 | 1. runda | Mariam Bolkvadze | Akgul Amanmuradova | 4-1, Akgul Amanmuradova - krecz | szczegóły meczu | Tbilisi | twarda |
01.06.17 | Ćwierćfinał | Akgul Amanmuradova | Mariam Bolkvadze | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | Andijan | twarda |
07.09.15 | 1. runda | Akgul Amanmuradova | Mariam Bolkvadze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Batumi | twarda |
Mariam Bolkvadze form & Akgul Amanmuradova form
Mariam Bolkvadze - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | - | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
09.02.24 Półfinał | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.12.23 Finał | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | - | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Akgul Amanmuradova - ostatnie mecze
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Kania | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Riya Bhatia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
27.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Shvedova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
05.03.20 | vs. Aldila Sutjiadi | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.20 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Rubber 1 | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Xiaodi You | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |