MECZ
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Maria Toma | Alisa Rastegaeva | 6-3, 6-4 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
06.03.02, 22 lat
06.03.02, 22 lat
Maria Toma vs. Alisa Rastegaeva - Wzajemne mecze
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Maria Toma | Alisa Rastegaeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Maria Toma form & Alisa Rastegaeva form
Maria Toma - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Sara Dols | 4-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-0, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 6-1, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Nina Alibalic | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Caterina Odorizzi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nadezda Khalturina | 6-0, Nadezda Khalturina - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Semenova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Alisa Rastegaeva - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |