Rosja
21.09.00, 23 lat
21.09.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Maria Titova vs. Sofia Milatova - Wzajemne mecze
26.03.19 | Klasyf. | Maria Titova | Sofia Milatova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tel | twarda |
Maria Titova form & Sofia Milatova form
Maria Titova - ostatnie mecze
W15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Chiara Scholl | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Lisa Piccinetti | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Franziska Kommer | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Bhuvana Kalva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Akopian | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
19.08.18 Klasyf. | vs. Kamilla Kokeladze | 3-6, 0-1, - Maria Titova - krecz | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kudryavtseva | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
09.08.18 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.18 2. runda | vs. Polina Nazarchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Polina Altukhova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
02.08.18 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Polina Altukhova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Avdzhiyan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Sofia Milatova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | szczegóły meczu |