MECZ
13.02.20 | 2. runda | Maria Timofeeva | Loudmilla Bencheikh | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maria Timofeeva | Loudmilla Bencheikh | |
1. podanie % | 39/59 (66%) | 30/62 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/39 (69%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 17/32 (53%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/62 (42%) | 19/59 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/121 (55%) | 55/121 (45%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Maria Timofeeva | 0-2 | |
1-2 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Maria Timofeeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 30-0 | ||
Maria Timofeeva | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Maria Timofeeva | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maria Timofeeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maria Timofeeva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0 | ||
Maria Timofeeva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Timofeeva vs. Loudmilla Bencheikh - Wzajemne mecze
13.02.20 | 2. runda | Maria Timofeeva | Loudmilla Bencheikh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Maria Timofeeva form & Loudmilla Bencheikh form
Maria Timofeeva - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ferro | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.24 4. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 3. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Loudmilla Bencheikh - ostatnie mecze
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 Klasyf. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
17.01.20 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.20 1. runda | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.20 2. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |