MECZ
19.01.17 | 2. runda | Maria-Teresa Torro-Flor | Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-4 | Hammamet | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maria-Teresa Torro-Flor | Paula Badosa Gibert | |
1. podanie % | 40/58 (69%) | 38/59 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/40 (80%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/18 (11%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/59 (47%) | 24/58 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/117 (53%) | 55/117 (47%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria-Teresa Torro-Flor vs. Paula Badosa Gibert - Wzajemne mecze
04.07.17 | 1. runda | Paula Badosa Gibert | Maria-Teresa Torro-Flor | 6-0, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | Getxo | ceglana |
15.06.17 | 2. runda | Paula Badosa Gibert | Maria-Teresa Torro-Flor | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Barcelona | ceglana |
10.06.17 | Półfinał | Maria-Teresa Torro-Flor | Paula Badosa Gibert | 7-5, 2-0, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | Figueira Da | twarda |
10.03.17 | Ćwierćfinał | Maria-Teresa Torro-Flor | Paula Badosa Gibert | 6-3, 1-0, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | Sao Paulo | ceglana |
28.02.17 | 1. runda | Maria-Teresa Torro-Flor | Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Curitiba | ceglana |
19.01.17 | 2. runda | Maria-Teresa Torro-Flor | Paula Badosa Gibert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Maria-Teresa Torro-Flor form & Paula Badosa Gibert form
Maria-Teresa Torro-Flor - ostatnie mecze
Obidos - dywanowa | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wesley Chapel - ceglana | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Katie Swan | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.18 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, - Maria-Teresa Torro-Flor - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
14.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Dulgheru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
20.08.17 Finał | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.17 Półfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.17 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.17 2. runda | vs. Sina Zuger | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Laura Deigman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Julia Terziyska | 7-5, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Paula Badosa Gibert - ostatnie mecze
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-74, 6-4, 3-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
17.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 4. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
01.05.23 4. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu |