MECZ
19.08.17 | Półfinał | Maria-Teresa Torro-Flor | Leonie Kung | 7-5, 6-2 | Montreux | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maria-Teresa Torro-Flor | Leonie Kung | |
1. podanie % | 38/58 (66%) | 34/66 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/38 (79%) | 23/34 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 9/32 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/66 (52%) | 19/58 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/124 (59%) | 51/124 (41%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria-Teresa Torro-Flor vs. Leonie Kung - Wzajemne mecze
19.08.17 | Półfinał | Maria-Teresa Torro-Flor | Leonie Kung | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Montreux | ceglana |
Maria-Teresa Torro-Flor form & Leonie Kung form
Maria-Teresa Torro-Flor - ostatnie mecze
Obidos - dywanowa | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wesley Chapel - ceglana | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Katie Swan | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.18 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, - Maria-Teresa Torro-Flor - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
14.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Dulgheru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
20.08.17 Finał | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.17 Półfinał | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.17 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.17 2. runda | vs. Sina Zuger | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Laura Deigman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.17 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Julia Terziyska | 7-5, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu |
Leonie Kung - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |