MECZ
18.03.19 | 1. runda klasyf. | Maria Tanasescu | Nina Ugrelidze | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kanada
06.10.00, 23 lat
06.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
09.09.95, 28 lat
09.09.95, 28 lat
Maria Tanasescu vs. Nina Ugrelidze - Wzajemne mecze
18.03.19 | 1. runda klasyf. | Maria Tanasescu | Nina Ugrelidze | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Maria Tanasescu form & Nina Ugrelidze form
Maria Tanasescu - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.11.19 1. runda | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Nina Ugrelidze - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |