MECZ
25.03.19 | 1. runda klasyf. | Maria Tanasescu | Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kanada
06.10.00, 23 lat
06.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
28.03.91, 33 lat
28.03.91, 33 lat
Maria Tanasescu vs. Michelle De Groot - Wzajemne mecze
25.03.19 | 1. runda klasyf. | Maria Tanasescu | Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Maria Tanasescu form & Michelle De Groot form
Maria Tanasescu - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.11.19 1. runda | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Michelle De Groot - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.02.20 2. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Eda Numanoglu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anfisa Danilchenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Agata Bachanek | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 1-4, - Michelle De Groot - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 0-3, - Michelle De Groot - krecz | szczegóły meczu | |
Lleida - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Vlada Svarkovskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
06.02.17 Klasyf. | vs. Andrea Renee Villarreal | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Tabakova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Janine Hemmes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Valladolid - twarda | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Ivana Loncar Antic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Mari Cruz Garcia Sanchez | 2-6, 0-1, - Michelle De Groot - krecz | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Gulbe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kuznetsova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Chloe Compson | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
16.06.14 1. runda klasyf. | vs. Hannah Seizer | 1-1, - Michelle De Groot - krecz | szczegóły meczu |