MECZ
27.11.17 | 1. runda | Maria Paulina Perez Garcia | Sara Castellano | 2-6, 7-68, 6-2 | Manta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maria Paulina Perez Garcia | Sara Castellano | |
1. podanie % | 73/95 (77%) | 67/100 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/73 (71%) | 44/67 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 17/33 (52%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/100 (39%) | 35/95 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/195 (51%) | 96/195 (49%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
30.05.94, 29 lat
30.05.94, 29 lat
Maria Paulina Perez Garcia vs. Sara Castellano - Wzajemne mecze
27.11.17 | 1. runda | Maria Paulina Perez Garcia | Sara Castellano | 2-6, 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | Manta | twarda |
Maria Paulina Perez Garcia form & Sara Castellano form
Maria Paulina Perez Garcia - ostatnie mecze
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
11.01.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Ibague - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.08.22 Półfinał | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Sara Castellano - ostatnie mecze
Mexico City - twarda | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Antal | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Christina Shakovets | 6-0, 2-0, Christina Shakovets - krecz | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Brito | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 5-7, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.18 1. runda | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Julieta Estable | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Dolores Molina Portela | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alexis Jones | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 6-75, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 7-64, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Said | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manta - twarda | ||||
27.11.17 1. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-2, 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Lombardo | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
29.09.14 1. runda klasyf. | vs. Marketa Placha | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Les Contamines - twarda | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Josepha Adam | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.07.14 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.14 2. runda | vs. Ilze Hattingh | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.14 1. runda klasyf. | vs. Teodora Golubovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.07.14 Klasyf. | vs. Yuka Mori | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.07.14 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.14 Klasyf. | vs. Janina Geiss | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
09.06.14 1. runda klasyf. | vs. Lenka Kuncikova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
02.06.14 Klasyf. | vs. Rebecca Poikajarvi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.14 Klasyf. | vs. Klara Skopac | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.14 Ćwierćfinał | vs. Samantha Harris | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |