MECZ
30.10.17 | 1. runda | Maria Paulina Perez Garcia | Andrea Ternera | 6-1, 6-2 | Pereira | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maria Paulina Perez Garcia | Andrea Ternera | |
1. podanie % | 42/60 (70%) | 19/39 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/42 (69%) | 13/19 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 3/20 (15%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 23/60 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 5 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kolumbia
19.07.95, 28 lat
19.07.95, 28 lat
Maria Paulina Perez Garcia vs. Andrea Ternera - Wzajemne mecze
30.10.17 | 1. runda | Maria Paulina Perez Garcia | Andrea Ternera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Pereira | ceglana |
Maria Paulina Perez Garcia form & Andrea Ternera form
Maria Paulina Perez Garcia - ostatnie mecze
W50 Mexico - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
11.01.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Ibague - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.08.22 Półfinał | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Andrea Ternera - ostatnie mecze
Cucuta - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Kerrie Cartwright | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Ximena Matamoros Galeano | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pereira - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
20.05.13 1. runda klasyf. | vs. Anna Smith (USA) | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
11.03.13 1. runda klasyf. | vs. Michaela Boev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
17.09.12 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Kent | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - twarda | ||||
28.05.12 1. runda klasyf. | vs. Mariya Slupska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
21.05.12 1. runda klasyf. | vs. Sarah Vargas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.05.12 2. runda klasyf. | vs. Brittany Hellberg | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
06.02.12 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.12 2. runda klasyf. | vs. Ximena Hermoso | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucaramanga - ceglana | ||||
24.01.11 1. runda | vs. Nathalia Rossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |