Słowacja
29.03.00, 24 lat
29.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kiara Petrovicka vs. Maria Patrascu - Wzajemne mecze
18.03.18 | 2. runda klasyf. | Maria Patrascu | Kiara Petrovicka | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Kiara Petrovicka form & Maria Patrascu form
Kiara Petrovicka - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 Klasyf. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.12.18 2. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.18 Klasyf. | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
20.09.18 2. runda | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - krecz | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Maria Patrascu - ostatnie mecze
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Arina Arifullina | 7-65, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Zineb El Mouttaki | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Anna Klasen | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Sarah Mueller | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.21 Klasyf. | vs. Zongyu Li | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Fang An Lin | 7-64, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Malannia Vashkevich | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.21 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-3, - Maria Patrascu - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Tian Xin Chang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Xichen Zhao | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.21 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Emily Welker | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Stakusic | 6-2, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katharina Huhnholz | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.12.18 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.18 1. runda | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |