MECZ
18.09.19 | 1. runda | Maria Lourdes Carle | Ivania Martinich | 6-2, 6-2 | W15 Buenos | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maria Lourdes Carle | Ivania Martinich | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 43/60 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 19/43 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/19 (37%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/60 (60%) | 20/48 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Lourdes Carle vs. Ivania Martinich - Wzajemne mecze
18.09.19 | 1. runda | Maria Lourdes Carle | Ivania Martinich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Buenos | ceglana |
15.09.17 | Półfinał | Maria Lourdes Carle | Ivania Martinich | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
Maria Lourdes Carle form & Ivania Martinich form
Maria Lourdes Carle - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 7-62, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 1-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Taylah Preston | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Caty McNally | 0-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Gabriela Lee | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Maria Kozyreva | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Haley Giavara | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Laura Badia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
03.12.23 Finał | vs. Laura Pigossi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu |
Ivania Martinich - ostatnie mecze
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Melisa Senli | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 7-5, 4-1, Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lexington Reed | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Erbakan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |