Rosja
22.07.99, 24 lat
22.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Marina Popova vs. Maria Kononova - Wzajemne mecze
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Maria Kononova | Marina Popova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Kazan | ceglana |
Marina Popova form & Maria Kononova form
Marina Popova - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karina Jumazhanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ida Axelsson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Junhan Zhang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 1. runda klasyf. | vs. India Rojano | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Karner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Patricia Hlinkova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.21 2. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Anam | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jelena Stojanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Kononova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Maria Kononova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Bossi | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Nauhany Vitoria Leme Da Silva | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ena Shibahara | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 2-0, Dalayna Hewitt - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-1, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alanis Hamilton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Akasha Urhobo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Allie Kiick | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Ashton Bowers | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Failla | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ava Catanzarite | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayana Akli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Nicole Khirin | Nicole Khirin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Henderson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 5-7, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dj Bennett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |